Description
Details
Panduit FlexFusion Cable Management Finger Kit - Cable Management Finger Kit - Black - 48U Rack Height x 4" Length - 1 Pack
OVERVIEW:
48 RU cabinet
Additional Info
Additional Info
| SKU | 02771XGFMS48B-BF |
|---|---|
| Weight | 5.9800 |
| Is Featured | N/A |
| Manufacturer | PANDUIT CORP |
| Manufacturer Part Number | XG-FMS48B |
| Width | 0.91" |
| Length | 4" |
| Height | 14.10" |
| Product ID | 02771XGFMS48B |
| UNSPSC | N/A |
| Other Part Number | N/A |
| Special Price | N/A |











