Description
Details
Panduit FlexFusion Cabinet Top Cable Routing System - Cable Routing - Black - 1.30" Length - 1 Pack
OVERVIEW:
- FlexFusion Cabinet Top Cable Routing System
- Fascia
Additional Info
Additional Info
| SKU | 02771XGTCF8B-BF |
|---|---|
| Weight | 1.0000 |
| Is Featured | N/A |
| Manufacturer | PANDUIT CORP |
| Manufacturer Part Number | XG-TCF8B |
| Width | 31.30" |
| Length | 1.30" |
| Height | 9.20" |
| Product ID | 02771XGTCF8B |
| UNSPSC | N/A |
| Other Part Number | N/A |
| Special Price | N/A |











