Description
Details
HP 200 ADF Roller Replacement Kit
OVERVIEW:
- M577c
- M577dn
- M577f
Additional Info
Additional Info
| SKU | 02038B5L52A-BF |
|---|---|
| Weight | 1.4100 |
| Is Featured | N/A |
| Manufacturer | HPI SOURCING - NEW |
| Manufacturer Part Number | B5L52A |
| Width | 2.7" |
| Length | 1 |
| Height | 1" |
| Product ID | 02038B5L52A |
| UNSPSC | N/A |
| Other Part Number | N/A |
| Special Price | N/A |











