Description
Details
Platinum Tools SealSmart Antenna Connector - 75 - 1 x F Connector Antenna - Nickel Plated
OVERVIEW:
Additional Info
Additional Info
| SKU | 2164728006J-BF |
|---|---|
| Weight | 1.2000 |
| Is Featured | N/A |
| Manufacturer | Platinum Tools, Inc |
| Manufacturer Part Number | 28006J |
| Width | 3.3" |
| Length | 4" |
| Height | 3.3" |
| Product ID | 2164728006J |
| UNSPSC | N/A |
| Other Part Number | N/A |
| Special Price | N/A |











